Symbolika Yantra


Na spodniej części Yantra Mat znajduje się hinduski symbol medytacji – Yantra.

Pochodzące z sanskrytu yan, oznacza „kształt” oraz tra – czyli „wolny”.


Yantra oznacza Kształt wolności.Osoby interesujące się jogą i medytacją mogą powiesić matę tak, żeby symbol Yantry był widoczny i można było skupić na nim wzrok.

Pomaga to stymulować i oczyszczać umysł, zatracać w Yantrze świadomość oraz swobodnie przepływać myślom.

Symbol Yantry będzie przypominał o potrzebie głębokiego oddechu i relaksacji – także wtedy, gdy jest się zbyt zajętym, aby móc skorzystać z maty.

Najwięcej punktów akupresury

Plastikowe rozety z kolcami wykonano ze 100% nietoksycznego, bezpiecznego tworzywa ABS. To one stanowią sekret niezwykłych korzyści płynących z korzystania akupresury na Yantra Mat.

Setki podobnych kolczastych rozet dają kombinację co najmniej 8.820 efektywnych punktów akupresury Yantra Mat – znacznie więcej, niż innym tego typu produkcie, dostępnym na rynku.

Opinie użytkowników

“W sporcie, który uprawiam, kontuzje są jego nieodłączną częścią, a ja doświadczyłam paru naprawdę paskudnych. Pomiędzy treningami i rehabilitacją prowadzę także firmę, więc muszę mieć sprawny umysł.

Yantra Mat zapewnia mi odprężenie i ułatwia radzenie sobie z natłokiem spraw zaprzątających moją głowę. Biorę ze sobą moją małą oazę energii, gdziekolwiek jadę!”

  

Karin Huttary, Mistrzyni Świata w narciarstwie, 
Czołowa zawodniczka FIS World Cup, Inssbruck, Austria

© 2010 YantraMata.pl