Opinie użytkowników„Jestem instruktorką jogi. Prowadzę ćwiczenia i warsztaty relaksacyjne w szkołach, firmach oraz szpitalach na terenie USA.

Kocham to uczucie, jakiego
dostarcza kłująca mata moim plecom i ten inny rodzaj świadomości, który przenosi mnie w stan całkowitego odprężenia.”

Sarah Starr, Program “Radość z jogi z Sarah Starr” Kewaunee, Winsonsin, USA

 

„Wszyscy wokół chcą mi ukraść moją matę!!! Mój mąż, brat, mama… Kocham Yantra Mat i byłam zaskoczona efektami, jakie u mnie wywołała.”

Gwen Zebell Hatcher
San Antonio, Texas, USA

 

„Naprawdę przyzwyczaiłam się do korzystania z Yantra Mat. Często mam problemy ze snem, ale jeśli położę się na macie, nawet nie wiem kiedy zasypiam.

Trochę mniej przyjemnie jest obudzenie
się przy próbie przewrócenia się na bok, ale przynajmniej mogę odpocząć. To świetne!”

Viola McHorse, Sanitariusz,
Szkoleniowiec, Natalia, Texas, USA


„Mogę powiedzieć, że moje ogólne samopoczucie uległo ZDECYDOWANEJ poprawie!”

Lisa 'Taj' McCellon, Masażystka,
Albuquerque, New Mexico, USA


„Na początku obawiałam się trochę kolców, ale po kilku minutach poczułam, jak uczucie odprężenia ogarnia całe moje ciało – także tam, gdzie mięśnie nie pozostawały w bezpośrednim kontakcie z punktami akupresury.

Używam maty codziennie, bardzo pomogła w moich problemach ze snem. Zawsze zasypiam bez problemu po 15-minutowej sesji.”

Amine Elghouayel, Instruktorka fitness,
New York, USA


“W sporcie, który uprawiam, kontuzje są jego nieodłączną częścią, a ja doświadczyłam paru naprawdę paskudnych. Pomiędzy treningami i rehabilitacją prowadzę także firmę, więc muszę mieć sprawny umysł.

Yantra Mat zapewnia mi odprężenie i ułatwia radzenie sobie z natłokiem spraw zaprzątających moją głowę. Biorę ze sobą moją małą oazę energii, gdziekolwiek jadę!”

Karin Huttary, Mistrzyni Świata w narciarstwie,
Czołowa zawodniczka FIS World Cup, Inssbruck, Austria


„Po ciężkim dniu w górach lub wyczerpującej wycieczce, żeby dostać się na stok, jedna 40-minutowa sesja z Yantra Mat i czuję się jak nowo narodzony.

Gdy tylko krew zaczyna płynąć przez moje zmęczone plecy, po prostu zasypiam. Zwykle budzę się po 30-40 minutach pełny energii, jakbym spał całą noc.”

Jon Orarback, Zawodowy narciarz,
Sälen, Szwecja

 
„Gdy tylko kładę się na macie, nie chcę z niej wstawać. Wspaniale się relaksuję. Moje ciało uwalnia się od stresu i bólu, wzrasta aktywność systemu immunologicznego. Czuję się dużo zdrowsza.” 

Jo Anne Koenig, Praktyk leczenia metodą BHS
Falmouth, Massachusetts, USA


„Mam 75 lat i próbowałam już różnych rzeczy. Choruję na fibromialgię i jedynie Yantra Mat przynosi mi ulgę na co dzień. Kładę matę na swoim fotelu i opieram się na niej podczas oglądania ulubionych programów w telewizji.

Jestem bardzo zadowolona, ponieważ trudno o bardziej skuteczną metodę uśmiarzania mojego bólu.”

Madeleine Hecht
Cape Cod, Massachusetts, USA


„Próbowałem już innej maty z kolcami, nie było najgorzej, ale kiedy odkryłem matę firmy Yantra Way wiedziałem, że to najlepszy produkt tego typu. Ma więcej kolców na większej powierzchni, więc przynosi głębsze odprężenie. Używam jej niemal codziennie – to moja idealna droga do wyciszenia i relaksu.

Często zasypiam na macie, a im dłużej na niej leżę, tym lepiej się czuję. Od dwudziestu lat biegam na długich dystansach, a 30 minut na macie z iPodem odtwarzającym relaksującą muzykę pozwala mi się zregenerować. Leżenie na macie przed ćwiczeniami jogi pomaga mi rozluźnić mięśnie i zapewnia lepsze skupienie podczas treningu.”

Joe Daly, Maratończyk, Trener, ćwiczy jogę
San Diego, California, USA 


„Coś wspaniałego! Właśnie mam za sobą pierwszą sesję z Yantra Mat i było NIESAMOWICIE! Z początku to było dziwne uczucie, miałam pewne obawy, ale starałam się oddychać głęboko i odprężyć, jak zalecano w broszurce.

Po kilku minutach poczułam cudowne ciepło i odprężenie mięśni pleców i pośladków. Sesja trwała zaledwie 10 minut, ale wcale nie chciałam jej kończyć. Po sesji poczułam się pełna energii. Będę korzystać z maty codziennie.”

Pamela Wrona
 

„Gdy otrzymałam moją matę, trochę przeraziły mnie jej kolce, ale kiedy już się położyłam – wcale nie chciałam wstawać! Mata jest niesamowita, używam jej codziennie, żeby pozbyć się stresu i zrelaksować.

Nie wiem, co bym bez niej zrobiła. Czuję się o wiele bardziej odprężona, a odkąd zaczęłam jej używać, ani razu nie bolały mnie plecy.”

Lauren Wuscher, Stylistka, Prezes firmy IMAGEine U. LLC


Kiedy należy zapytać lekarza?

Jeśli cierpisz na jakiekolwiek schorzenia lub dolegliwości skórne, które mogłoby mieć wpływ na stosowanie Yantra Mat, skonsultuj się z lekarzem specjalistą przed rozpoczęciem korzystania z maty.

Należy zaprzestać stosowania Yantra Mat, jeśli poczujesz: zawroty głowy, znaczny dyskomfort lub inne tego typu objawy podczas leżenia na macie. Należy zasięgnąć opinii lekarza, jeśli taki stan będzie się utrzymywał.

Dzieci korzystające z Yantra Mat powinny znajdować się pod stałą kontrolą dorosłych.


Opinie użytkowników

„Gdy tylko kładę się na macie, nie chcę z niej wstawać. Wspaniale się relaksuję. Moje ciało uwalnia się od stresu i bólu, wzrasta aktywność systemu immunologicznego. Czuję się dużo zdrowsza.”
 
Jo Anne Koenig
Praktyk leczenia metodą BHS, 
Falmouth, Massachusetts, USA

© 2010 YantraMata.pl