W mediach


Daily Beauty Blog"Akupresura w przenośnej macie"

11.08.2010

"Gdy już spróbujesz – podobnie jak wielu pracowników NewBeauty, nie bez pewnych wątpliwości na początku – przekonasz się, jak niezwykle relaksujące jest używanie Yantra Mat."

Czytaj więcej....
Lifetime Moms"Relaks z Yantra Mat"

11.08.2010

"Poczuj każdy impuls osobno – coś niezwykle silnego, ale wszystkie na raz w połączeniu z naciskiem ciała dają cudowny efekt."

Czytaj więcej....
LiveStrong.com"Narzędzia do akupresury"

11.08.2010

“Zgodnie z opinią Uniwersytetu Medycznego w Stanford, akupresura może być pomocna w terapii wspomagającej w przypadkach alergii, przeziębieniach i grypie, skurczach menstruacyjnych, depresji...

Czytaj więcej....
Real Simple"6 czynności które oszczędzają czas"

25.07.2010

„Akupresura w zaciszu domowym. Tak, to możliwe.”

Czytaj więcej....
Maxim"Sposób na sprawność: akupresura"

25.07.2010

„Po każdym intensywnym treningu, pracując na wyrzeźbione ciało latem, połóż się na macie na 10-40 minut, aby rozluźnić mięśnie i pozbyć się bólu pleców oraz karku. To yantra, skarbi...

Czytaj więcej....
MyStyle.com"Jak uwolnić się od stresu?"

25.07.2010

"To zabrzmi dziwnie, ale próbowaliśmy. I działa."

Czytaj więcej....
Fitness Magazine"Test przetrwania najsprawniejszych"

25.07.2010

"Po upływie 15 minut faktycznie poczułam się zarówno zrelaksowana, jak i pełna energii – jakbym przed chwilą doświadczyła masażu."

Czytaj więcej....
Strona:1 z 1

Najwięcej punktów akupresury

Plastikowe rozety z kolcami wykonano ze 100% nietoksycznego, bezpiecznego tworzywa ABS. To one stanowią sekret niezwykłych korzyści płynących z korzystania akupresury na Yantra Mat.

Setki podobnych kolczastych rozet dają kombinację co najmniej 8.820 efektywnych punktów akupresury Yantra Mat – znacznie więcej, niż innym tego typu produkcie, dostępnym na rynku.

Opinie użytkowników

“W sporcie, który uprawiam, kontuzje są jego nieodłączną częścią, a ja doświadczyłam paru naprawdę paskudnych. Pomiędzy treningami i rehabilitacją prowadzę także firmę, więc muszę mieć sprawny umysł.

Yantra Mat zapewnia mi odprężenie i ułatwia radzenie sobie z natłokiem spraw zaprzątających moją głowę. Biorę ze sobą moją małą oazę energii, gdziekolwiek jadę!”

  

Karin Huttary, Mistrzyni Świata w narciarstwie, 
Czołowa zawodniczka FIS World Cup, Inssbruck, Austria

© 2010 YantraMata.pl