O firmie


Wellness to nasza praca

Firma Drago sp.j. jest właścicielem marek handlowych oraz dystrybutorem produktów związanych z branżą wellness w Polsce. Nasza siedziba znajduje się w Gdańsku, w doskonale skomunikowanym sąsiedztwie obwodnicy Trójmiasta.

Drago sp.j. to ogromna wiedza techniczna i produkty o najwyższym stosunku jakości do ceny. Ideą przyświecającą naszej działalności, jest poprawa samopoczucia poprzez zmniejszenie poziomu stresu oraz odnowę psychiczną i fizyczną.

Chwila w fotelu masującym lub na Yantra Mat, odpręża, daje ciału odpoczynek i nowy zastrzyk energii. Codzienne korzystanie z masażu poprawia krążenie, redukuje stres, wzmacnia i uelastycznia całe ciało.  
 
Naszym najnowszym produktem jest mata do akupresury Yantra Mat. Dzięki swoim właściwościom i walorom estetycznym, bardzo szybko podbija polski rynek. 
 
Mata Yantra jest popularna w ponad 20 krajach na całym świecie, m.in. w Szwecji, Szwajcarii, Francji, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. W samej Szwecji sprzedano ponad 1,5 mln sztuk. Yantra Mat to marka znana na całym świecie. 

Najwięcej punktów akupresury

Plastikowe rozety z kolcami wykonano ze 100% nietoksycznego, bezpiecznego tworzywa ABS. To one stanowią sekret niezwykłych korzyści płynących z korzystania akupresury na Yantra Mat.

Setki podobnych kolczastych rozet dają kombinację co najmniej 8.820 efektywnych punktów akupresury Yantra Mat – znacznie więcej, niż innym tego typu produkcie, dostępnym na rynku.

Opinie użytkowników

“W sporcie, który uprawiam, kontuzje są jego nieodłączną częścią, a ja doświadczyłam paru naprawdę paskudnych. Pomiędzy treningami i rehabilitacją prowadzę także firmę, więc muszę mieć sprawny umysł.

Yantra Mat zapewnia mi odprężenie i ułatwia radzenie sobie z natłokiem spraw zaprzątających moją głowę. Biorę ze sobą moją małą oazę energii, gdziekolwiek jadę!”

  

Karin Huttary, Mistrzyni Świata w narciarstwie, 
Czołowa zawodniczka FIS World Cup, Inssbruck, Austria

© 2010 YantraMata.pl