Korzyści dla zdrowia


  • Bywasz zestresowany?

  • Odczuwasz napięcia mięśniowe?

  • Wstajesz niewyspany?

  • Dokucza Ci ból pleców lub szyi?

  • Miewasz bóle głowy?

  • Często bywasz zmęczony?Żeby używać Yantra Mat nie trzeba interesować się jogą czy akupresurą. Wystarczy się na niej położyć, a mata "sama" zapewni właściwy odpoczynek.


Już po kilku minutach odczuwa się ciepło w tych partiach ciała, które stykają się z matą – poprawia się przepływ krwi jako naturalna reakcją ciała na akupresurę.

Lepsze krążenie oznacza niższe ciśnienie krwi i bardziej efektywne dostarczanie substancji odżywczych do komórek.

8.820 punktów akupresury Yantra Mat wywołuje stan jasności umysłu i skupienia, doświadczany zwykle podczas długiej medytacji lub intensywnego wysiłku fizycznego.

Stan zrelaksowania organizmu wpływa na poprawę krążenia. Dlatego tak wiele osób zasypia podczas korzystania z Yantra Mat.
 

Akupresura


Sztuka leczenia za pomocą akupresury ma swoje korzenie w tradycyjnej medycynie chińskiej.  Spisane ponad 4 tys. lat temu manuskrypty opisują „łoża z gwoździ”, stosowane do leczenia ciała i umysłu.

Na Wikipedii można przeczytać, że:

Przeprowadzono analizę wyników testów klinicznych dla metod akupunktury, zgodnie z regułami medycyny opartej na potwierdzonych wynikach. W większości przypadków metody akupunktury wykazały zadziwiającą skuteczność w rzetelnych testach klinicznych”.

Akupresura pobudza wydzielanie endorfin i oksytocyny – naturalnych hormonów ciała, redukujących ból i wywołujących poczucie szczęścia. Istnieją dowody na to, że tego typu zabiegi poprawiają również metabolizm.Najwięcej punktów akupresury

Plastikowe rozety z kolcami wykonano ze 100% nietoksycznego, bezpiecznego tworzywa ABS. To one stanowią sekret niezwykłych korzyści płynących z korzystania akupresury na Yantra Mat.

Setki podobnych kolczastych rozet dają kombinację co najmniej 8.820 efektywnych punktów akupresury Yantra Mat – znacznie więcej, niż innym tego typu produkcie, dostępnym na rynku.

Opinie użytkowników

“W sporcie, który uprawiam, kontuzje są jego nieodłączną częścią, a ja doświadczyłam paru naprawdę paskudnych. Pomiędzy treningami i rehabilitacją prowadzę także firmę, więc muszę mieć sprawny umysł.

Yantra Mat zapewnia mi odprężenie i ułatwia radzenie sobie z natłokiem spraw zaprzątających moją głowę. Biorę ze sobą moją małą oazę energii, gdziekolwiek jadę!”

  

Karin Huttary, Mistrzyni Świata w narciarstwie, 
Czołowa zawodniczka FIS World Cup, Inssbruck, Austria

© 2010 YantraMata.pl