Materiały i pielęgnacja

Materiał

Poszycie i materac Yantra Mat wykonane są ze 100% z bawełny.

Rozety z kolcami wykonane są z bezpiecznego, nietoksycznego plastiku ABS. Dokładnie z takiej samej jakości materiału są produkowane klocki LEGO.

Dołączona do Yantra Mat torba do jej transportu i przechowywania wykonana jest z wytrzymałego nylonu .
 

Przechowywanie

Zaleca się przechowywanie Yantra Mat zwiniętej, w suchym i przewiewnym miejscu.
 

Czyszczenie

Yantra Mat należy czyścić w ciepłej wodzie, bez użycia twardego mydła. Należy używać delikatnych środków piorących i dobrze wysuszyć matę przed ponownym użyciem.

Nie jest wskazane pranie maty w pralce, z obawy przed możliwością uszkodzenia kolców, a tym samym utraty jej szczególnych właściwości.
 

Transport

Yantra Mat jest doskonała do użycia w podróży, gdyż nie zajmuje wiele miejsca. Aby zaoszczędzić miejsce, możemy przewieść sam materiał, bez wkładki z gąbki.

Wiele osób ma problemy z zaśnięciem i snem poza domem. Yantra Mat może pomóc złagodzić te dolegliwości.
 

Kiedy należy zapytać lekarza?

Jeśli cierpisz na jakiekolwiek schorzenia lub dolegliwości skórne, które mogłoby mieć wpływ na stosowanie Yantra Mat, skonsultuj się z lekarzem specjalistą przed rozpoczęciem korzystania z maty.

Należy zaprzestać stosowania Yantra Mat, jeśli poczujesz: zawroty głowy, znaczny dyskomfort lub inne tego typu objawy podczas leżenia na macie. Należy zasięgnąć opinii lekarza, jeśli taki stan będzie się utrzymywał.

Dzieci korzystające z Yantra Mat powinny znajdować się pod stałą kontrolą dorosłych.


Opinie użytkowników

„Gdy tylko kładę się na macie, nie chcę z niej wstawać. Wspaniale się relaksuję. Moje ciało uwalnia się od stresu i bólu, wzrasta aktywność systemu immunologicznego. Czuję się dużo zdrowsza.”
 
Jo Anne Koenig
Praktyk leczenia metodą BHS, 
Falmouth, Massachusetts, USA

© 2010 YantraMata.pl